| AndreiAndrei94 a întrebat:

Salut Am un Opel Astra Bertone (cabrio) an 1997 si vreau sa schimb boxele si nu stiu ce dimensiuni au pentru a-mi pune altele si pe spate as dori sa stiu diametru si cati centrimeti imi incape boxa in usa de pe fata.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu desfaci fata de usa si te bagi in portbagaj sa vezi cat de amris unt cele care le ai?
www. be-loud.ro - vb cu ei si iti vor spune. Cu cat difuzoarele sunt mai mari la diametru, cu atat se vor auzi mai bine. La diametru, NU la putere!

1 răspuns:
| catalin055 a răspuns:

Simplu frate le dai jos si te duci cu ele magazin si cumperi pe diametru ala sa nu mai stai sa masoriwinking