| valy_9268 a întrebat:

Salut, am un piaggio free, trebuie sa ii desfac carenele de fata sa le repar, asta necesita sa desfac coarnele, am desfacut tot de pe coarne, am desfacut surubul acela, am batut in el ca piulita sa o ia in jos, am slabit piulitele acelea doua, da tot coarnele nu vor sa iasa, ce e de facut? am pus si lichid de frana, m-am gandit ca e ruginit si peste noapte l-am lasat cu lichid de frana sa moaie rugina, in dimineata urmatoare am incercat si tot nu vrea sa iasa, ce e de facut?

1 răspuns:
| s1ge123 a răspuns:

Cand ai tu timp si vrei, te duci la un mecanic sa vada care-i treaba si iti va spune el ce e neinregulawinking. Asta ar fi cea mai buna varianta!