| MeMe123 a întrebat:

Am un Renault Clio din 2000 cu haion. De cateva zile nu imi mai porneste, becurile in bord imi fac ca un pom de craciun, acul turometrului sare de la 0 la 7000. iar cand scot cheia din contact semnul (!) imi ramane aprins cam 10 secunde si dupa se stinge. Am miscat de o cutie unde am niste sigurante sub capota langa baterie si a inceput sa mi se aprinda avarile sa se inchida usile etc. Se aude un zgomot "clincat" langa baterie, bateria fiind incarcata. Nu stiu ce are. O idee ceva? sau un sfrat? Multumesc dau funda. Am un video facut in caz ca nu se intelege descrierea vi.l trimit.

3 răspunsuri:
| MariusF23 a răspuns:

Bine ca ai tu un bemve rosu, fa!

| Pardelian a răspuns:

Vezi ca bateria face scurt pe undeva. Da jos bornele de la baterie si cheama un electrician auto.

| MeMe123 explică:

Esti un fraier cu acte in regula!