| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am un renault clio, 1, 5 dci, 2001 am o problema la pornire. Nu imi citeste cheia de fiecare data, imi apare becul rosu intermitent sau nu se stinge dintre stop si serv. Am facut inca o cheie, o pornit din prima 3 saptamani, acum iar face acelasi lucru. Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Cristian0884df11 a răspuns:

Buna:) Ia vezi poate te ajuta tutorialul asta:) poate la asta te referi:)
https://www.youtube.com/watch?v=1sYhHxudt-8

| avram2403 a răspuns (pentru Cristian0884df11):

Da, la acela m-am referit. O sa incerc, sa vad daca merge asa cum se face in videoclip

| Cristian0884df11 a răspuns (pentru avram2403):

Succes happy poate reusestihappy