| RobY_3853 a întrebat:

Salut

Am un Renault Laguna din 1997 2. 2disel.
Am ramas fara baterie,am primit curent iar acum nu-mi mai merge casetofonu,imi spune CODE.
Castefonu este al lui din fabrica, care este codu si cum se procedeaza, sau al gasesc in cartile de la masina si unde anume.

2 răspunsuri:
| LIN2010 a răspuns:

Este trecut de obicei in cartea tehnica a masinii, ori pe cartea de service.La mine este trecut in ambele, cu pixul(Renault Magane, adus din Germania). Succes

| Assu53 a răspuns:

Daca nu rezolvi problema te sfatuiesc sa iti iei alt casetofon decat sa mai dai degeaba banii pentru decodificarea lui in cazul in care nu gasesti codulwinking