| xxH3llsingXX a întrebat:

Salut.Am un Renault Megane 2 din 2005 si as vrea sa ii schimb cd-playerul original cu altul aftermarket.Am gasit un adaptor pentru comenzile de la volan si display Connects2 CTSRN003 si as dori sa stiu cu ce cdplayer este compatibil acel adaptor sa nu dau bani aiurea. Multumesc.

1 răspuns:
| M4RK a răspuns:

Salut! Am schimbat si eu cd playerul tot pe megane 2 2005, trebuie sa cauti la specificatile playerului daca scrie "Steering Remote Control Ready" atunci e compatibil cu comenzile de pe volan. Eu m-am obisnuit fara comenzile de pe volan, si nu am mai cumparat adaptorul ca e cam scump vreo 270 lei parca.