| IIIshaneIII a întrebat:

Salut, am un scuter firstbike express si are set de 80cc si carburator de 80cc si nu sare de 60km.h In rest merge foarte bine, ce as putea sa ii fac sa prinde 80 km.h? Cum arata si maximul in bord?

1 răspuns:
| Denila123 a răspuns:

Aoleu ce raspuns ai dat.
Domnu dan daniel incearca sa pui filtru sport toba sport si sa dai capacul de pornire jos si tragi doua lini la variator in interior pornesti scuteru si al ambalezi sa vezi cat sue cureaua si dupa te astept cu un mesaj