| Kidu_Kidutz_1992 a întrebat:

Am un VW Golf 4 si nu stiu cum pot sa fac sa ii aflu' codu' de la casetofon.

Seria este : VWZ6Z3W1481431

Răspuns Câştigător
| AliLina2 a răspuns:

1. In general codul iti este furnizat cu cartea masinii (daca este ansamblat odata cu masina, adica original). Daca l-ai cumparat, ti se da un card pe care scrie codul. In general codul este unic spentru fiecare aparat.
2. Daca masina este noua si nu ai apucat inca sa iti pui propriul cod incearca cu 0000 (patru de zero).
3. Daca nu merge, deconecteaza bateria masinii pentro cel putin 20 minute, reconecteaza si reintrodu 0000.
4. Daca nici una din cele de mai sus nu functioneaza trebuie sa iei seria aparatului si sa contactezi fabricantul sau un dealer autorizat de depanare.
Poti downloada urmatorul calculator dar nu garantez ca iti vei gasi codul.
http://www.eserviceinfo.com/downloadsm/18226/_.html

Daca nu, poti contacta anumite firme care fac asat insa nu va fi pe gratis.

Succes!

| Kidu_Kidutz_1992 explică (pentru AliLina2):

La programul ce mi l-ai dat tu, ce trebuie sa scriu acolo la "enter data"?

2 răspunsuri:
| Kidu_Kidutz_1992 explică:

Am si cartea...Dar habar n-am unde gasesc codu'.E in nemteste toata cartea.