| AdrianPavel12 a întrebat:

Salut, Am un Yamaha yzf r125cc din 2016 are 50k km si doresc sa aflu cu ce pret il pot vinde aproximativ, eu m-am gandit la 2750 euro din moment ce am facut niste modificari la el, semnalizari sport 40 euro, faruri xenon 100 euro, maneta de ambreiaj, frana fata schimbate in manete sport 80 euro, baterie noua in jur de 150 de lei si anvelope noi 650 de lei, iar cand l-am cumparat motocicleta o avut toba akrapovic montata, deci am cerut un pret ok sau nu? Discurile de frana sunt aproximativ 60% bune iar carena de jos de sub toba e putin sparta, nu se observa doar daca te uiti foarte atent de aproape, iar parbrizul e negru nu stiu cat o costat pentru ca asa l-am cumparat.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Două mii și ceva e corect DAR ca să vinzi, trebuie să ai cel mai bun preț

https://www.olx.ro/......-yzf-r125/