| Georgiana69 a întrebat:

Bună, am o motocicletă yamaha yzf 125 am avut tobă stock pe ea. Acum mi-am cumpărat o tobă sport akrapovic este copie și are db killer silencer amortizor în ea... am voie sa circul cu ea, este legala? Iar dacă nu, știți vreo metodă cum o pot face legala și sa pot trece cu ea prin rar? M-am mai interesat am văzut ceva cu omologare, dar încă nu am înțeles, mulțumesc

1 răspuns:
| Gabiiii3129 a răspuns:

Ai nevoie de omolagare RAR, pe care nu știu daca o poți obține in Romania