| StancuCristian a întrebat:

Salut, are cineva sau a avut ATV CF Moto GOES 450l? Cum se comporta, ce bube are sau ce bube apar in timp? Mulțumesc, dau funda!

2 răspunsuri:
| trophin a răspuns:

Atv-uri cu "bube" nu, doar atvu-uri stricate, se manifesta cum vrei tu, vine unul cu moto si te intreaba ce faci, ridic asta mai sus, sunt in delta happy

| OneReason a răspuns:

Avantajele sunt Performanță puternică Motorul puternic și cuplul generos al acestui ATV îl fac să se descurce bine pe teren accidentat și în condiții dificile de conducere, Suspensia bine calibrată și designul ergonomic al ATV-ului asigură un confort sporit în timpul condusului, iar manevrabilitatea sa îl face ușor de controlat chiar și în teren dificil. Dezavantajele sunt, Consum ridicat de combustibil Datorită motorului puternic, consuma combustibil de la ATV poate fi destul de mare, în special în condiții de conducere solicitante. Să nu uitam de Părțile, fragile În unele cazuri, multe persoane am întâlnit care au raportat probleme cu anumite componente, cum ar fi aprinderea sau sistemul de răcire.