| bogdytzu a întrebat:

as vrea sa bag o masina pe taxi. ce conditii trebuie sa aiba masina? ma refer ani de vechime/ an de fabricatie minim, dotari minime. etc. merci!big grin

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Masina vopsita in alb, pe portiere sa ai pus tariful de pornire si la km. Atestatul profesional taxi, inscriptia taxi deasupra masinii cu beculetele verde si rosu, taximetrul la bord, o statie (optionala). Si masina poate sa fie tunning dar sa fie apta pentru circulatia drumurilor in Romania.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu suni la o firma de taxi?