| cedrea923 a întrebat:

As vrea sa imi iau si eu o masina second hand pentru incepatori. Nu prea ma pricep la masini, asa ca as vrea sa va intreb la ce ar trebui sa ma uit cand cumpar o masina(ce dotari trebuie obligatoriu sa aiba)+un link ar fi ideal. Multumesc anticipat! Cel mai bun raspuns primeste funda big grin.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nicio dotare nu e obligatorie, totul tine de bugetul si preferintele tale.

Daca esti incepator ia o masina mica si ieftina

| Mirke a răspuns:

Ce buget ai? cel mai recomandat e sa incepi cu ceva ieftin si mic, eu am avut o corsa 1.2, se misca frumos, parchezi usor, si daca o strici nu iti pare rau de ea! gasesti usor piese si ieftine din dezmembrari, bafta!