| vladEUS a întrebat:

as vrea sa stiu cam cat consuma un AUDI A6 ALLROAD...consum mixt...

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| olixandru a răspuns:

Date tehnice AUDI, afla cat combustibil consuma masina ta pe benzina sau motorina, norma de poluare, consum co2, in functie de capacitatea motorului, cai putere sau kw, ce capacitate a rezervorului are, greutate, inaltimea, lungimea, latimea autovehiculului, in cat timp prinde 100 de km pe ora, in cat timp accelereaza de la 0 la 100 km/h. http://vipercar.com/....../index.php

| Teo026 a răspuns:

Salut, consuma cam 8.6-9% -asta e valabil daca are motor diesel de 3000 cmc

| vladEUS explică:

Asta este pentru motorul de 2.5 tdi?