| Anonim2444555 a întrebat:

Salut! Aveti idee unde as putea sa repar o fata de casetofon Sony(MEX-BT3900U)?

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Poti gasi unele universale din cate stiu, totusi daca a ta este crapata sau eu stiu ce defect are, poti incerca la seriviceurile care fac lipituri in plastic, dar din punctul meu nu merita
este adevarat nici nu am vazut cum arata la tine problema!

| Anonim2444555 explică (pentru Simpatic):

Nu este crapata.Problema e ca nu merg decat butoanele de source volumul si cd ul

| Simpatic a răspuns (pentru Anonim2444555):

Nu intelesesem la ce ai facut referire prima data!
pai daca este partea electronica, de cele mai multe ori este mai ieftin de inlocuit cu unul nou, adevarat unul similar costa undeva la 400-600 lei

| sierra1 a răspuns:

Față detașabilă? N-o repari, cumperi alta!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sunt ateliere reparatii casetofoane auto, de unde esti? Ce oras?