| alex890 a întrebat:

Salut! Bara fata de la Golf 5 Hatchback poate fi montata la Golf 5 Break? Am vazut ca arata diferit, insa daca montajul este acelasi sau trebuie sa iau neaparat pentru break. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| romeo78 a răspuns:

Golf 5 break, are aceeași bară față cu modelul Jetta, din 2005, dacă nu greșesc. Sunt modele fabricate în Mexic și au avut alt tip de bare, inclusiv la montaj, forma farurilor, calandru, aripi.

1 răspuns:
| OldSoul a răspuns:

Trebuie facute unele modificari la trager din ce m-am informat acum ceva timp.
Sau desigur, inlocuit daca nu vrei sa modifici.