| Andrei0986272 a întrebat:

Salut,care este salariul unui șofer de tir în 2019 pe comunitate?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

2000€ castiga toti. 3500€ se dadea in epoca de aur a romaniei sa faci local. Mai bine cauti ruta fixa sa dormi acasa zi de zi

| k3zZar a răspuns (pentru mgtow):

M-am incurcat eu. Castiga 3500 de euro doar cei care cara greutate foarte mare.

| mgtow a răspuns (pentru k3zZar):

Nu te-ai informat bine

| Mad1 a răspuns:

1800 e. Daca vrei sa pleci sunt 2 firme din cluj de incredere

| k3zZar a răspuns:

Un sofer incepator castiga 1800 de euro pe luna, cei cu exeperienta si vechime pot si 3500 de euro.