| anonim_4396 a întrebat:

Salut!

Care sunteți din București sau circulați Bucureștiul, vreau să merg la Casa auto pentru reparații, service. Adresa este chiar asta pe Soșeaua Mihai Bravu? Acesta este facebookul lor, mă gândesc să nu fie altă locație sau ceva de genul. Cineva mi-a zis lângă Romexpo, Țiriac auto. Chestia este că mie nu îmi apare pe hartă casa auto, pe lângă acest Romexpo sau Tiriac auto sau poate nu știe respectivul să explice?

https://m.facebook.com/casaautobucuresti/

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Eu am vazut ca este pe vitan spre Bucuresti Mall(molul din vitan) trebuie sa il i ei pe 123 dar daca mergi cu taxiul ei stiu sa te duca la adresa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai un numar de telefon acolo pe pagina aia de Facebook, poti sa suni sa intrebi.

| Legion7X a răspuns (pentru anonim_4396):

Ms de raspuns. Am rezolvat in final. Era altă locație. Denumirea nu a fost precisă.