| Swt9999 a întrebat:

Salut cat ma costa sa schimb volanul de pe dreapta pe stanga la un audi a3 din 2006?

Răspuns Câştigător
| benzu a răspuns:

Probabil in jur de 500-1200 EURO manopera fara piese. Ai nevoie de bord nou, instalatie electrica modificata, etc iar un total va fi probabil intre 1500-3000 EURO. Din acest motiv sunt mult mai ieftine masinile aduse din UK. Nimeni nu le modifica. Doar se vand mai departe pentru ca siguranta este primordiala iar siguranta este atunci cand vei conduce pe partea stanga in Romania.

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Mult mai mult decat merita. Mai bine iti iei alta masina, cu volanul pus unde trebuie.

| OldSoul a răspuns:

Piesele undeva la 700-1000€ poate chiar mai putin + manopera intre 300 si 500 de euro.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Cel putin 1000 de euro se muta instalatia bord, pedalier.caseta,coaja bord, fete usi, stergatoare, reglat faruri, scaune daca sunt electrice cu menori, sticlele oglinzi. cu piesele clientului.

| mihaihai a răspuns:

In jur de 1000E