| radu01 a întrebat:

Stie cineva cam cat m-ar costa sa schimb volanul de pe partea dreapta pe partea stanga la un audi a4 din 2002? Mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Da! Acum 2 saptamani a venit cineva chiar cu un A4 din 2000 era nu 2002 dar pretul este apropiat, manopera la mine in service l-a costat 1600 de lei si piesele pe comanda noi 5730 de lei nu prea merita la masinile ieftine aceasta modificare, dar el a avut cutia pusa normal sunt unele care au vitea 1 spre dreapta si a 5-a spre stanga deci practic si cutia inversata sunt extrem de putine modele dar exista, la acelea mai adaugi cam 1000 de lei la piese si 200 de lei manopera dar nu cred ca este cazul nu s-a facut Audi cu acest sistem din cate stiu eu, daca vrei sa iesi mult mai ieftin poti face modificarea asta in Anglia daca vrei sa iei masina de acolo si te costa la jumatete de pret, in Romania un service normal nu low cost ca si al meu iti ia cam 2500 de lei manopera!