| SergiuuS a întrebat:

Salut. Ce becuri mai bune pot pune pe vw passat b5.5? Atât pe faza scurta cât și pe lunga.

3 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Orice bec incandescent omologat.

| SergiuuS explică (pentru Frank51):

Și ce îmi recomandati? Sau ce aveți acum pe mașina dumneavoastră?

| Frank51 a răspuns (pentru SergiuuS):

Nu am ce să recomand, mai bine faci un polish la faruri și pui folie transparentă, cu siguranță se va vedea mai bine. Depinde și în ce stare sunt lupele, dacă sunt matuite atunci trebuie să schimbi farul cu totul, eu am avut lupele matuite și am luat faruri noi cu 500 de lei.