| Alexdalex a întrebat:

Ce masina imi recomanda-ti ca incepator, una mai ieftina.

6 răspunsuri:
| Horusss a răspuns:

Depinde si ce buget ai.
Dar eu zic ca, sofer incepator fiind ti se potriveste foarte bine o Dacia Logan, consume putin, este si foarte prectica usor de condus crede-ma ca pentru primii 2-3 ani este o alegere foare buna

| Patricia07 a răspuns:

Golf 4 motor 1.4 benzina

| Ilie_Razvan_Adrian_1968 a răspuns:

Ford fiesta, opel astra h 1, 4, ambele benzina, usor de intretinut si nu prea nervoase, fii mai calm si cumpatat, turbo te rupe la buzunar si nu te mintii singur cu consumul mic pe motorina, ok piesele te indoaie grav!

| Alexdalex explică (pentru Ilie_Razvan_Adrian_1968):

Ma gandeam la un opel corsa c, diesel

| Kenzo1234 a răspuns:

Opel astra g 1.9 diesel~

| raul2300 a răspuns:

VW: golf IV 2000-2001 sau passat 2000-2002 ( preturi 1000-1500e)
Opel : astra 2000-2002, vectra,( 800-1500e)