| bogz a întrebat:

Ce parere aveti despre achizitia unui kart? As pute circula cu el in mod legal inscriidu-l, am 16 ani?

Răspuns Câştigător
| a1doru a răspuns:

Se poate. uite aici; www.youtube.com/watch?v=KT1pWo0WZJE&feature=related
=))

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu se poate circula pe drumurile publice, cartul este doar pentru antrenament si intreceri pe pista. Numai bine!

| wintage a răspuns:

Unde sa circuli man in mod legal?
Cart-ul este un automobil de curse in caz ca nu ai auzit.
Nu poti merge pe drumurile publice asa laughing
Nu de alta dar ai putea intra pe sub tiruri la cat este de jos.
Chiar nu stiu unde ai vazut tu asa ceva in afara de curse...