| DaniTDCI a întrebat:

Salut, ce parere aveti despre scuterele chinezesti 2t?

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Personal primul meu scuter a fost chinezesc, dar in 4 timpi, pe partea de motor, nu am avut de ce sa ma plang fiind motor nou, dar pe partea electrica, cate probleme am avut cu el pe partea de aprindere mai exact, nici nu mai spun, era o obisnuinta sa-l desfac sa vad de ce nu porneste, de ce se aprind luminile aiurea.

Nu stiu, sfatul meu e sa te feresti de scuterele chinezesti, ce e drept arata bine, dar sunt facute prost si cu piese ieftine.