| extazyboy a întrebat:

Buna seara TPU ce parere aveti despre scuterele kangda dynamic de 50 cm3?

3 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Daca ai foarte multi bani merita, daca nu ai bani de intretinere clar nu merita pentru ca este facut in China si piesele se gasesc destul de greu, la preturi relativ mari pentru calitatea pe care o ofera si nu as cumpa daca nu as avea cam 15-20% din pretul de achizitie pe sezon pentru piese de schimb!

| FurtunaDiesel a răspuns:

Nu stiu daca s-a postat mesajul meu anterior pentru ca am avut o pana de curent!

Eu cred ca nu merita, este chinezesc si daca nu ai foarte multi bani de bagat in service pentru el nu se merita pentru ca se gasesc greu piese, preturile lor sunt relativ scumpe comparativ cu calitatea pe care o ofera si daca nu ai 15-20% din pretul de achizitie al scuterului pe fiecare sezon pentru intretinere nu merita!

| AidaMaria a răspuns:

Eu zic ca e super daca ai asa ceva