| alecs94 a întrebat:

Salut, ce scuter imi recomandati sa imi cumpar, in afara de chinezarii

9 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Depinde de buget. Cauta o Honda. Daca ai permis gasesti multe, de 49 nu prea!

| costel_4263 a răspuns:

Sall.io am un chinez de vreo 2 ani 4t.nu am avut nici o problema cu el.sincer,dar recomand yamaha aerox. 49cm3.e super, l-am testat.e super belea.deci yamaha aerox.pa

| Neculae a răspuns:

Iti recomand un yamaha mai asa si asa

| UnuAltu a răspuns:

Scuter ii naspa chiar daca esti la oras...
am un Atv si ii mult mai placut chiar daca face f mult zgomot

| gabrielutzu a răspuns:

Vezi daca exista scutere facute in Turcia.

Răspuns utilizator avertizat
| ElGreco88 a răspuns:

Daca sa fie pana in 50 cmc, recomanda Yamaha aerox, peste 50 suzuki burgman, yamaha majesty.BFt

| Ford a răspuns:

Mai da toti numai cu yamaha,honda, atv-uri... Da Aprilia ce are? Rasistilor! laughing Propun aprilia fiindca nu este chinezarie, fac treaba buna si se gasesc piese.Ca sa nu mai spun ca majoritatea arata si bine.

| vladu99 a răspuns:

Poii eu iti recomand piaggio