| Toni1p000 a întrebat:

Salut.Ce se intampla daca cumva se strica masina în timpul examenului?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca motorul s eopreste din cauza ta, pici examenul.
Dar daca masina se strica din cauza problemelor tehnice la motor, atunci este vina instructorului ca a venit cu o maisna stricata la examinare si tu esti reprogramat la test.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Dacă ai noroc folosești altă mașină. Dacă nu te reprogramezi. Știu pe cineva în situația asta. Un a mai pornit mașină la examen, polițistul nu a avut răbdare să caute alte mașină, i-a zis sa se reprogrameze.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Sansele sunt extrem de mici.
Probabil se foloseste alta masina disponibila.

| lpavel a răspuns:

Aduc alta masina! crezi ca numai o masina au? laughing

| ReddY25 a răspuns:

Vei primi alt vehicul

| norisorulpufos a răspuns:

Salut!
Depinde în ce moment al examenului se întâmplă asta.
Dacă din cele 45 de minute de examinare a trecut mai mult de jumătate de obicei se ia în considerare și la următoarea reprogramare vei conduce doar timpul rămas.
Dar asta depinde de polițist.