| valy1233 a întrebat:

ce v-ati dori dintre 2 masini:vw passat(an 2000-2006)stock sau dacia logan modificata cu gust. Vw passsat stock-dacia logan culoare mat, suspensie sport(lasata garda)motor 1.6.16v cu modificari aduse la 160cp, toba sport, jante, sistem audio de aprox 1000w si tot ce mai vreti voi.
si nu, nu cumparat gata loganul pentru ca, cu acei bani care cumperi un passat stock, cumperi un logan si il faci cum am zis eu mai sus si nu numai.

9 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

VW Passat, evident. Indiferent ce modificari ii aduci unui Logan, nu il transformi in altceva decat intr-un alt Logan, eventual ceva mai hidos. Nu am nimic cu Loganul, din contra, l-am recomandat multor persoane, insa daca ai de ales intre un Passat si un Logan, nu trebuie sa stai pe ganduri.
Apropo, intre un Logan stock si unul "modificat cu gust" il aleg pe primul.

| Angel0 a răspuns:

Pe cea cu mai multe stele euro NCAP.

| Angel0 a răspuns:

Vad ca nu ti-a placut raspusul meu referitor la diferenta de stele euroNCAP intre cutia de conserve si VW Passat.Este ca si cum ai face glazura de ciocolata unui rahat.
"modificare cu gust"
Gustul cui?

| valy1233 explică:

@larix,ai masina?

| valy1233 explică:

@bianca9422 parerea ta, sunt cateva loganuri cu motor de 1.6 mpi si unele cu 1.5 undeva la 170 de cai lejer, ca sa nu mai zic de SGM cu motor de VR6 de 2.8 200 cp(motorul nu e stock) si cu planuri de viitor de 400 cp.cine stie cunoastewinking

| bianca9422 a răspuns:

Passat. loganul oricati bani ai baga in el poti sal aduci la 130cp maxim. dupa parerea mea.

| effect a răspuns:

Vw passat

| Silenceisanwser a răspuns:

Ce sa stii tu ba cacatule iti faci o masina de cocalar!

| budy55 a răspuns:

Loganu