| anonim_4396 a întrebat:

Salut! Cei care ați susținut proba teoretica al examenului auto din Iași și dacă din nefericire ați picat, peste cât timp ați dat? Am fost și am data azi, din păcate am căzut cu 21, iar pe site ul drpciv nu mai găsesc locuri pana pe 22 martie. Întrebarea mea este, pot sa dau iar proba teoretica după 15 zile chiar dacă nu mai sunt locuri pe site? Știam ca în mod normal, repeți după 15 zile! Va mulțumesc!

1 răspuns:
| AntonioRomanasu a răspuns:

In București după 15 zile poți sa te duci sa dai din nou fără programare, presupun ca este la fel și n Iași