| andreimihai26123 a întrebat:

Salutare. In data de 5 martie am sustinut proba practica a examenului auto la care am fost declarat admis si nici in data de 15 nu mi-a ajuns carnetul. Stiu ca de obicei ajunge in jur de 3 zile acasa prin posta. Aveti vreo idee de ce nu mi-a ajuns?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la posta si intreaba acolo, poate stiu ei daca a venit si a uitat poostasul sa ti l aduca, sau suna instructorul auto si intreaba-l pe el.

| andreimihai26123 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Am intrebat si instructorul si postasul. Instructorul mi-a zis sa mai astept si postasul a zis ca nu a ajuns.

Răspuns utilizator avertizat