| SasukeCS2 a întrebat:

Cine stie o masina decapotabila, buna care arata bine la maxim 15.000€?

4 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Http://www.auto.ro/volvo-c70/1518544.html asta iti da : putere, siguranta, lux, comfort, viteza, e si decapotabila doar ca plafonul nu o face sa arate a decapotabila, o sa iti placa;) VOLVO C70

| RB26DETT a răspuns:

CU doar 2000 euro in plus si 4 ani si 41 000 km parcursi si un design barbatesc, si siguranta la maxim! VOLVO, si eu am un volvo si sunt super incantat de el!

| valentino52 a răspuns:

CLK-ul il recomand si eu. Sunt multe masini la 15 000 depinde si cati km vrei sa aiba..ca asa poti sa gasesti si Porsche Boxer din 2001 dar nu se merita sincer mult mai bine un CLK din 2008.