| yomanu a întrebat:

Salut,
Cine stie sa imi spuna daca atestatul pentru scuter e valabil si in Spania
Multumesc

Răspuns Câştigător
| georgexxl a răspuns:

Da este valabil si daca vi in spani chiar iti recomand sa il faci pentru ca aici estew destul de scump si o sa iti prinda forte bine

1 răspuns:
| sabin_6156 a răspuns:

Da, este valabil...am un prieten care a inchiriat in Spania un scuter si mergea cu un atestat de romania...Omul era cam nebun si l-a luat politia pentru viteza (irelevant), dar oricum, raspunsul e "da"