| Luci88 a întrebat:

Salut colegii, ce parere aveti despre un Chevrolet Epica, 2.5 V6 24V, Benzina, 115 KW, Automaat, an 2007 / 11? cat m-ar ajunge inmatriculatu si cum sta cu consumu? va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Iancu_Silvan_1996 a răspuns:

Nu cunosc masina, dar inmatriculatul e cam scump la noi la motoarele de peste 2 litri. Daca imi zici norma de poluare si cantitatea de co2 pot sa iti calculez cam cat te costa taxa la ea. Consumul normal ca o sa fie mare, dar daca o tii sub 3 mii de turatii si nu mergi "ca nebunu' " cu ea n-o sa sara de 9-10 litri /100km.

1 răspuns:
| TrăieşteClipa a răspuns:

Te depaseste oricine cu un Passat 1.9 diesel 170 de cai cand vrea, plus ca plateste taxe si combustibil de 3 ori mai putin decat tine.
Nu prea se merita.