| DangerF a întrebat:

Salut, credeti ca as avea probleme cu politia cu masina bmw-ul asta? Adica nu stiu daca am voie cu angel eyes-uri si alte modificari

https://imgur.com/gallery/AybQ8gO

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Pune faruri omologate cu angel eyes.
In rest nu vor fi probleme, triplele alea probabil sunt si ele omologate, iar restul e legal.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles, daca ai facut modicari serioase la masina, trebuie aprobate de RAR, fiindca poti avea probleme.
In ce priveste aplicarea de actibilduri si gene false, nu sunt ilegale si nu sunt considerate modificari.

| oglindasultanului a răspuns:

rolling on the floor problema ai tu, acte trebuie sa ai.

| Bloock a răspuns:

Toată România are pe bmw Angel eyes(OEM sau aftermarket) deci șansele ca politia să se lege de ele sunt aproape 0. Depinde și de puterea lor desigur.