| Emanuel_Cocut_1999 a întrebat:

Salut, Cum as putea sa tunez puțin un passat b5 din 99 sa arate mai bine. Dacă mai ștÎți ceva va rog sa îmi spuneți.

5 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Depinde ce bani ai, ii faci un kit custom din fibra (bara fata, praguri si bara spate) si deja o schimbi un totalitate

| OldSoul a răspuns:

Sedan sau variant?
Eu as modifica banoul, partea din mijloc sa fie la fel ca restul, si i-as pune faruri clare cu lupa, si grila fara semn.
Asa ca asta sa fie: http://i128.photobucket.com/albums/p179/passat_98/100_3255.jpg

| Emanuel_Cocut_1999 explică (pentru OldSoul):

La vopsea as putea face ceva sa arate mai bine? Mai lucitoare?

| OldSoul a răspuns (pentru Emanuel_Cocut_1999):

Da, un polish ar trebui sa improspateze vopseaua.

Răspuns utilizator avertizat