| Gavrila_Petrisor_1997 a întrebat:

Cum pot găsi detaliile unei mașini cu ajutorul seriei de caroserie pe internet?

Răspuns Câştigător
| va21102001 a răspuns:

Trimi-temi mie seria de caroserie si iti dau poze cu ce am gasit.
daca nu uite aici : http://pro.rarom.ro:8080/dosar_vehicul.aspx

3 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Dacă te interesează sa vefici km poți folosi car vertical dar costa. Pentru mașinile înmatriculate în România poți folosi aplicația de la rar.

| va21102001 a răspuns:

Salut! Depinde de ce vrei. Sunt 2 optiuni:

1) poti afla detaliile din tara(de cand a fost inmatriculata pana in prezent la RAR) ceea ce e gratis. Te ajut eu daca vrei

2) Poti afla detalii de cand s-a produs pana in prezent pe anumite site-uri si costa vreo 100 de lei.

| Gavrila_Petrisor_1997 explică (pentru va21102001):

Salut! Cum pot sa fac prima varianta a ta?

| va21102001 a răspuns (pentru Gavrila_Petrisor_1997):

Trimi-temi mie seria de caroserie si iti dau poze cu ce am gasit.
daca nu uite aici : http://pro.rarom.ro:8080/dosar_vehicul.aspx