| Khizarix12 a întrebat:

Salut, dacă îmi iau un golf 7 nu cu atât de multe opțiuni pot sa adaug după?

2 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Poti sa adaugi, insa, nu e tocmai atat de accesibil pe cat ai putea crede.
Ideea e ca masina fiind destul de noua, nu o sa gasesti piese la dezmembrari, cand o sa le gasesti vor fi destul de scumpe, iar daca adaugi si montajul, o sa te coste mai mult decat daca ai fi luat o masina cu acele dotari din fabrica.
Bine, conteaza mult si la ce optiuni te referi.
Ca de exemplu, daca acum ai scaune normale, si vrei ceva sport, sau de piele, da, e simplu. Dar cand vine vorba de alte dotari, senzori aditionali, si alte functii, de obicei incep sa se complice treburile.

| DuckDodgers0 a răspuns:

Da poti...