| yoda1verde a întrebat:

Salut.daca pun suspensie sport/reglabila pe o masina o sa am probleme cu ea la rar sau ceva? Am auzit ca e mai greu cand vine vorba de pana.As vrea sa stiu dezavantaje la "lasat". Multumesc!

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Nu ar trebui sa ai probleme la rar, suspensiile de genul vin gata omologate de catre producatori.
Cat despre "dezavantaje" suspensia va fi ceva mai rigida, deci vei simti cam fiecare denivelare, si desigur va fi mai joasa care poate fi o problema deoarece daca dai in unele grpo ai sansa sa mai "spargi" cate ceva pe dedesubt.
Deci ca idee daca circuli pe niste drumuri decente, eu zic ca merita investitia.