| MicuCristian1998 a întrebat:

Detin un mercedes c-class c220 motor 2.2 Diesel aspirat din 1995 si vreau sa ii atașez o turbina. Nu are putere. Motorul ruleaza foarte bine. Ce părere aveți despre montarea unei turbine, ce avantaje si dezavantaje are si ce imi recomandați sa fac in privinta asta. Ofer funda garantat răspunsului care chiar ma ajuta!

1 răspuns:
| xerxes1 a răspuns:

Roaga-te sa mai mearga cativa ani si lasa-l in pace asa cum este.
Eu l-am vandut la 600.000 km si mergea brici, nu consuma gram de ulei si pornea la sfert la -25 de grade.
Ma enerva iarna spatele ca nu avea ASR altfel l-as mai fi tinut.
Mi-am luat una la care trag toate rotile cu esp etc.