| Alice666 a întrebat:

Ieri am primit un pistol de lipit si l-am folosit de 3 ori pana acum. Azi cand am vrut sa lipesc ceva nu mai mergea. Desi avea rezerva de silicon plina.
Daca e stricat...ii mai pot face ceva?
Multumesc!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai multe detalii. Pistoale de lipit sunt de mai multe tipuri.

| asuari a răspuns:

Du-l la un specialist. Conteaza ce fel de pistol ai...

| Happy33 a răspuns:

Ce tare... Si eu imi doresc. Scoate-i siliconul si baga-l din nou sau poate s-a uscat in el putin lipici si s-a intepenit. Trebuie sa il duci de unde l-ai luat si cred ca o sa ti-l repare.