| CristiB93 a întrebat:

Imi place modelul de la bmw seria 3 e 46 motor de 2 l. Merita sa iti cumperi sau sunt probleme cu ele? Eu as vrea sa imi cumpăr unul din 2004. Ce părere aveți de cele din 2004 sunt ok?

Răspuns Câştigător
| ClaudiuM1997 a răspuns:

Presupun ca te referi la cel diesel.Probleme specifice nu sunt si BMW e46 a fost considerat din punct de vedere al fiabilitatii chiar ok, mai ok decat noul e90. Evident fi atent la ce masina iti iei fiindca este loterie cu toate.