| Mihai1947 a întrebat:

Imi poate spune cineva cate intrebari exista in total de invatat pentru sala la categoria b?

Răspuns Câştigător
| xRaffy a răspuns:

Pe școală rutiera sunt 1183 întrebări. Și nu trebuie sa înveți doar întrebările. Parcurge toată legislația măcar o data și tot ce tine de conducere și indicatoare apoi începi sa faci mediul de învățare.

5 răspunsuri:
| Baddboy a răspuns:

Peste 1000

suntserios
| suntserios a răspuns:

Se invata legislatia nu întrebările

| sierra1 a răspuns:

Legislatia poate fi formulată intr-o infinitate de variante. Cam greu de invățat toate. Ai alte soluții propuse

| PainTech a răspuns:

In total exista 1183 din care tu la examen primesti 26 la intamplare.

Nu cred ca e o idee buna sa inveti intrebarile pe de rost.