| AjutoameniipeTPU a întrebat:

Salut! Imi puteti da un site / link de unde as putea cumpara un atv care sa prinda viteza de 80 km/ h? Am buget de 1000 euro.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate, tu ca minor de 13-14 anisori nu poti cumpara nimic!

Eu zic sa te focusezi pe invatat, mai ales ca ai mari lacune la romana si matematica si peste vreo 3-*4 ani s ate gandesti la atv-uri si prins viteza, ca acum nu face nici un sens si este imposibils a cumperi ori sa sofezi ceva.

"in 18 Iulie | AjutoameniipeTPU a întrebat:
Salut TPU. Am intrat clasa a 8 a si deja imi este putin frica de evaluarea nationala."

| niiiiy a răspuns:

Salut! Pentru a găsi un ATV care să prindă viteza de 80 km/h și să se încadreze în bugetul tău de 1000 euro, recomand să cauți pe site-uri de vânzări de atv-uri sau pe platforme de anunțuri online, cum ar fi OLX, FacebookMarket place, sau alte magazine specializate. Filtrează căutarea după specificațiile dorite și compara ofertele pentru a găsi cel mai potrivit ATV pentru tine. Mult succes în căutarea ta!