| Poseidon69 a întrebat:

Salut.
Imi puteti spune niste masini de buget 3000 euro dar care sa mearga bine, adica sa prinda ceva km/h si sa fie pentru incepatori. happy

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ford Focus, Golf, Fiat Panda, Skoda fabia, Honda Accent, Peugeot 107 si 206 samd
https://www.olx.ro/......sini-mici/

| Ady117 a răspuns:

Un golf 5 ar fi ok zic eu... Și cred că poți găsi la 3000 de euro. Eu am văzut unul mișto rău la 3.500.
Poți căuta pe niște grupuri pe Facebook de vânzări... Sau pe olx poate găsești ceva care să-ți placă.

| gtr2rr3 a răspuns:

Passat B5.5 Facelift
2. 0TDI Bgw 136cp
Dacă e îngrijită bine, merita!
Ps. Consum destul de mărisor laughing dar merita
Are NM o herghelie laughing