| Roxanna85 a întrebat:

Imi puteti spune toate tipurile de Volkswagen? Dau Fundaa! >big grin:

Răspuns Câştigător
| Anytsa a răspuns:

Uite'te aici :
http://www.automarket.ro/masini-noi/volkswagen/#

7 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Toata lumea vorbesterolling on the floor.de kdfwagen[broscuta],kubel,kommander[tot teren,pentru razboi],hebmuller[broscuta decapotabila],karamman, karamman ghia, vw1600 squareback, k70, scirocco,derbi,passat,jetta,corado, phaeton.

| Didi908 a răspuns:

volkswagen, volkswagen bora, volkswagen golf, volkswagen lt, volkswagen passat, volkswagen polo, volkswagen t4, volkswagen t5, volkswagen touran, volkswagen transporter

| sufletsel a răspuns:

Volkswagen pasat
volkswagen golf
volkswagen vento
volkswagen bora
volkswagen jetta
volkswagen polo
cred ca astea sunt!kisskiss

| alexandruvio a răspuns:

Pasat golf vento jetta polo bora transporter

| AlexTheSpecialOne a răspuns:

1 Passat 2golf 3vento 4jetta 5polo 6bora 7transporter 8TOUAREG 9EOS 10Touran 11Tiguan... funda big grin

| Ferruccio a răspuns:

Volkswagen detine si Seat, Skoda, Porsche, Audi, Bugatti. Asa ca sunt mai multe tipuri de VW decat credeai.