| HeckerMyNames a întrebat:

Imi spune si mie cineva daca pot sa montez sistem de navigatie pe un Golf 4 care nu a fost prevazut cu un asemenea sistem straight face

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pentru introducerea unui GPS in bord e nevoie sa duci masina la un atelier tuning pentru ca e multa bataie de cap, si bani sa ai.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Se poate, am vazut cateva Golfuri 4 cu navigatie.
Dar nu se merita pentru ca:
1. Golf 4 e o vechitura depasita
2. navigatiile dedicate sunt amplasate jos si trebuie sa-ti iei privirea de la drum
3. un GPS cu ventuza e mult mai practic, ieftin si util.

| Vvistula a răspuns:

Daca ai bani da si daca stii unde sa il intalezi

| AliLina2 a răspuns:

Da,poti,chiar daca nu a fost prevazut, se poate monta.du-te la un atelier auto sa ti-l monteze. uite si o imagine de la un vw golf 4 cu sistem de navigatie..https://www.google.ro/......ps?/search si aici ai un site unde iti spune despre sistemul de navigatie la vw golf 4 http://car-audio.anunturi-auto.4tuning.ro/......98629.html succes!

| PentruCaRoxanaBabenco a răspuns:

Nu doar GPS.