| boss97 a întrebat:

Salut.La unele masini poti schimba tractiunea,adica de pe fata pe spate sau invers, si cam cat ar costa?

8 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Da, se poate face, dar este extrem de complicat și de costisitor.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Intrebarea e de ce?

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Trebuie sa modifici complet autoturismul si nu merita.

| ErrorFound a răspuns:

Da, o poti schimba dar trebuie sa faci niste modificari consistente la motor. La unele masini, sasiul nu este facut sa sustina o astfel de sarcina si probabil va trebui sa-l schimbi si pe acela.

| Braunion a răspuns:

Da, dar costa mai mult decat sa-ti cumperi o masina din acelasi an cu tractiune pe partea opusa...

| Roman_Florinel_1956 a răspuns:

Nici o data

| Roman_Florinel_1956 a răspuns:

La dacia daster

| alex123456 a răspuns:

Costa cam 320 ron pe spate