| Sorinves a întrebat:

Salut lume. Am si eu o problema cu cd-playerul auto. Nu imi mai citește stick-utile, se conectează dar cand sa le citească apare,, error 12,, . Am format, am încercat si stick nou nici un rezultat. Cd-playerul este un sencor scd-7105. Multumesc anticipat. Ce sa fac?

1 răspuns:
| Alexandru_Sindile_1994 a răspuns:

Am pățit-o si eu. Si am mers cu el la un specialist in asa ceva. Si asta te sfătui si pe tine. Nu te fa deștept sa umbli in el, mai mult il Strici.