| djhateme a întrebat:

Salut.Ma poate ajuta cineva cu un manual de utilizare a unei inchideri centralizate Carub 3806 in limba engleza? ea este in limba turca, si nu stiu cum sa fac setari pentru telecomanda.multumesc.

2 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Vad ca nici in catalogul celor de la Carub nu este in engleza deci ai sanse decat in Turca sau Chineza!

| Minnie a răspuns:

Pe diplodocs.com ai incercat? E un site cu carti tehnice pentru foarte multe aparate, masinarii, ceasuri, etc. Incearca acolo.