| Coke2015 a întrebat:

Mi-am cumparat un modulator fm pentru masina si nu vrea sa mearga pe funcia AUX, bag stick-ul, mi-l citeste dar cand selectez din casetofon pe functia AUX nu se aude nimic, care ar fi problema?
P.S: Am un casetofon SONY

4 răspunsuri:
| cyupaku a răspuns:

Ai selectat frecventa?

| xSega a răspuns:

Pentru aux se folosește un cablu care vine din casetofon in telefon/MP3 depinde ce folosești, selectezi melodia din telefon sau MP3 și gata

| Coke2015 explică (pentru xSega):

Da, stiu asta. Dar am avut un modulator mai vechi care mergea pe aux din modulator in casetofon...si imi placea cum se auzea.dar din cate vad astea mai noi nu mai merg..mersi oricum

| Coke2015 explică:

Am uitat sa precizez ca am si conectat cablul aux din modulator in casetofon